Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode

ALT-DMC100-ST-50
767035207209
AT-DMC100/ST-50
Klant worden bij Copaco?

Maak binnen 2 minuten een account aan.

Maak een account aan

Allied Telesis AT-DMC100/ST-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm

Eisen aan de omgeving

Hoogte:
0 - 3048 m
Relatieve luchtvochtigheid:
5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag:
-15 - 65 °C
Temperatuur:
0 - 40 °C
Luchtvochtigheid bij opslag:
5 - 95 procent

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter:
Ja

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie:
Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten:
1
Aansluiting voor netstroomadapter:
Ja

Gewicht en omvang

Gewicht:
113,39 g
Hoogte:
21,6 mm
Breedte:
31,8 mm
Diepte:
91,4 mm

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max):
100 Mbit/s
Netwerkstandaard:
IEEE 802.1Q

Prestatie

Golflengte:
1310 nm

Design

Intern:
Nee
LED-indicatoren:
Ja

Recent bekeken

Bekijk alles